ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Теракотові котики" у "Куті"

Електронна адреса Друкувати PDF

Що роблять коти напередодні 1 березня?  Звісно, кричать! Голосно-голосно! «Мр-н-я- -а- у-у!. .»

А що роблять поети напередодні Всесвітнього дня кота? Зрозуміло, що – читають поезію! Читають з муркотливим тембром у голосі, додаючи до сказаного «Няв! Мур!»

У цьому могли переконатися усі, хто завітав 26 лютого 2017 року у Хмельницький міський моно-театр «Кут» на Відкритий Мистецький Променад «Теракотові котики» (автор ідеї – Віталій Міхалевський).

Детальніше...
 

Хмельничанин стверджує, що знає, як зупинити війну

Електронна адреса Друкувати PDF
Використовуючи мою технологію, ми матимемо змогу уникнути найближчим часом третьої світової війни в Європі. Виходячи із вище зазначеного історія отримала у Європі 1-шу та 2-гу світові війни, громадянську війну, революції різних історичних процесів та голодомори.На мою думку ми більш свідомі і недопустимо Європу до 3-ої світової війни, це залежить сьогодні від нас. <
 

Молитва "Кадиш" лунала над урвищем злочину проти людства

Електронна адреса Друкувати PDF

Марафон памʼяті, присвячений Міжнародному Дню памʼяті жертв Голокосту, протягом тижня проводив Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт». Мітинг-реквієм та поминальна молитва «Кадиш» за невинно убієнними при запалених свічках відбувся 27 січня на місці розстрілу 8-ми тисяч чоловік єврейського походження.

Детальніше...
 

З вірою хмельничани занурювались у воду

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Хрещення - одне з головних церковних свят. Вважається, що саме в той момент, коли Ісус увійшов у води Йордану, він взяв на себе всі гріхи людства. Саме з цієї події почався шлях земного служіння Христа.

Детальніше...
 

"Червона рута" вперше звучала на органі в Хмельницькому

Електронна адреса Друкувати PDF
Вчора увечері хмельницькі шанувальники органної музики були у захваті, коли вперше почули як натхненно знамениту мелодію пісні «Червона рута» виконував відомий італійський органіст-імпровізатор Сальваторе Пронесті. Свій концерт він присвятив памʼяті талановитої 26-річної італійської скрипальки Греті Медіні, яка нещодавно трагічно загинула. Отже, звучить музика Вічності… Це вже друга подорож Сальваторе Пронесті в Україну. Його гастрольний тур охоплює, крім Хмельницького, ще три міста: Харків, Одеса і Чернівці. Як зізнається сам маестро, вперше Україну він відвідав у жовтні минулого року. Він у захваті від багатої української культури. Особливо йому подобаються мелодії українського гімну і пісні «Червона рута», які він дуже емоційно виконує на органі.

Сальваторе, - каже маестро, означає «спаситель», можливо саме тому мені так щастить в Україні, адже всюди трапляються добрі люди, які мені допомагають і з якими приємно спілкуватися. Окрім, української культури мені дуже сподобалась національна кухня – український борщ і вареники – це неперевершені страви! Сьогодні Сальваторе Пронесті активно концертує, бере участь в міжнародних фестивалях, займає пост Почесного органіста в соборі Мілено-Нікотера-Тропеа, а також капельмейстера Капели собору у Вібо Валенсія. Втретє органіст-імпровізатор планує завітати в Україну цьогоріч у серпні до м.Чернівці, де відбуватиметься міжнародний фестиваль органної і камерної музики. Можливо, там він виконає на органі свої перші імпровізації, присвячені памʼяті загиблим в АТО Героям України. Отож, до зустрічі, маестро! Наталя Горденко.

 

Підсумки року англійської мови

Електронна адреса Друкувати PDF
У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося офіційне закриття Року англійської мови в Україні «Англійська мова: наші досягнення та успіхи», за участю волонтера Корпусу Миру Алана Майкла Янга, та американеця Річарда Бартана Протягом року в бібліотеці було проведено низку інтерактивних заходів, організовано ряд різновікових розмовних клубів з носіями мови та клуби по вдосконаленню знань з англійської мови та її вивченню. Практичні заняття для держслужбовців, фахівців бюджетних організацій, уроки для людей похилого віку, підготовка студентів до здачі тесту для вступу у вищі навчальні заклади США. Окрім цього, бібліотека приєдналася до спроби подолати світовий рекорд Гіннеса та взяла участь у наймасштабнішому уроці з англійської мови, підтримала проект «Display – кросинг» та організувала виставку «Книжковий Біг-Бен». Для відвідувачів бібліотеки відбувались зустрічі з американцями та учасниками програм обміну.
Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні