ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

«Тиждень професій» в Кам’янці-Подільському

Електронна адреса Друкувати PDF

Саме під такою назвою в Кам’янець-Подільському вищому професійному проводився захід серед груп І-го - IV-го курсів. Кращі представники груп демонстрували свою майстерність в опануванні обраним фахом.

Між собою змагалися учні усіх професій: швачка, кравець, електрогазозварювальник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.

Майбутні фахівці своєї справи демонстрували поважному журі отримані практичні вміння та навички, підкріплені теоретичними знаннями

Детальніше...
 

«ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ» ВИХОВАНЦІВ СЗОШ №1

Електронна адреса Друкувати PDF

Понад два десятиліття у СЗОШ №1 працюють представники Корпусу Миру. Історія цієї співпраці розпочалася у 1980 році, коли між нашим обласним центром та м. Модестом було укладено договір про дружбу і співробітництво міст-побратимів.


Історія цих взаємовідносин бере свої витоки з того часу, коли делегація на чолі з директором школи Джином Пелсгроу з США прибула до Хмельницького.

З того часу, згідно укладеної угоди між Хмельницьким і Модестом у галузі освіти і культури здійснювалися по-справжньому тісні зв’язки. Яскравим прикладом того є співпраця між хмельницькою СЗОШ №1 та школою «Ла-Лома» м. Модесто. Так, минулоріч, у жовтні, делегація під керівництвом заступника директора з іноземної мови Адамом Назарчуком та вчителькою англійської мови Ларисою Джуряк, а також учнів 7-9-х класів в межах освітньо-культурної програми обміну побували у вищезгаданій американській школі.

Детальніше...
 

ТУРИСТИЧНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «НІМЧИЧ»

Електронна адреса Друкувати PDF

Вас запрошує перлина Карпат туристично-розважальний

комплекс перевал «Німчич»

Національний природний парк «Вижницький» розташований в межах своєрідного і привабливого історико-етнографічного краю – Буковини, надзвичайно багатого на історико-культурні пам’ятки. Вижниця вважається найбільшим місцевим центром зосередження пам’ятників історії і культури. Місто вперше згадується в молдавському літописі за 1501 рік.


Детальніше...
 

Вітаємо усіх читачів з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Електронна адреса Друкувати PDF

Дорогі читачі!

Вже на білих засніжених конях до нас поспішає Дід Мороз, який хоче нам сповістити про прихід Нового 2011 року, який ознаменує собою перехід на друге десятиліття третього тисячоліття. Це, як стверджують найпрогресивніші духовні діячі нашої планети, буде для людства сходинкою на вищий енергетичний рівень, який вимагатиме рішучих кроків у плані збагачення своєї духовності. Адже сьогодні так багато злослів’я, ненависті і відвертого ворогування у суспільстві, які чорним енергетичним згустком витають довкола нас. Такої поведінки своїх дітей вже не витримує матінка-Земля і благає про порятунок. Сьогодні кожен з нас мусить задуматися над своїм майбутнім, майбутнім своїх рідних, свого села чи міста. Якби кожен з нас ставився до виконання свого людського обов’язку з честю і совістю, то, можливо, наше життя набувало б світлішого забарвлення. Тому напередодні Нового року я бажаю кожному з читачів газети:

Бажаю, щоб Новий рік приніс

вашій кожній родині добробут в домівки, достатку, краси.,

Щоб вас поважали, щоб діти росли,

Щоб сонечко вранці всміхалось завжди,

Серця щоб закохані поруч були,

І неба блакиті, і саду у цвіті,

І розквіту сили й наснаги у літі,

Бажаю вам гарних і сонячних днів,

Бажаю спокійних і лагідних снів,

Бажаю вам здійснення світлих всіх мрій,

Бажаю, щоб погляд у кожного був лише свій!

Редактор газети

«Твій погляд» Наталя Горденко.

 

Що найбільше хвилює сучасну молодь?

Електронна адреса Друкувати PDF

За оцінками опитаної молоді згідно керівництва проекту «Створення безпечного середовища для молоді України» найактуальніші питання молодіжної політики все ще залишаються у нас поза увагою держави. Найнаболючіше — це працевлаштування та забезпечення житлом. Значна частина молоді не задоволена рівнем доступності освіти та її відвідповідністю вимогам сьогодення (45%), а також питаннями духовного та культурного розвитку (41%). Щодо політики розв’язання проблем фізичного здоров’я та інтелектуального збагачення, то незадоволеність виражається відповідно у 36% та 30%.

Детальніше...
 

Щоб зворушити молодь, треба показати їй куди рухатись

Електронна адреса Друкувати PDF

«Щоб зворушити молодь, треба показати їй

куди рухатись»

Хмельницький університет управління та права був заснований у 1992 році і відтоді став одним з найпрестижніших на Хмельниччині. Щодня у стінах альма-матері готують правознавців та управлінців для багатьох галузей народного господарства. Щороку університет випускає близько 200 спеціалістів. Сьогодні навчальний заклад очолює професор Олег Омельчук.

Про роль сучасної молоді в суспільному житті навчального закладу та міста ведеться розмова з головою Студентської ради Олександром Матвійчуком.

- Молодь – це сучасне і майбутнє держави, - розмірковує Сашко. - Якими ми створимо себе зараз – таким і буде життя країн. Але мене особисто лякає активність молоді та студентства, сьогодні вона є дуже низькою, так за нашим опитуванням не більше 20 відсотків студентів цікавляться життям держави та її суспільно-соціальними відносинами. Я знаю, що раніше молодь була найбільш мобільною та активною категорією громадян.

 

Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні