ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Шалва Амонашвілі:

Електронна адреса Друкувати PDF

«Газета играет огромною роль

в процесcе воспитания

и формирования личности»

Всесвітньовідомий керівник Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, професор, доктор психологічних наук Ш.О. Амонашвілі минулого тижня провів у Хмельницькому п’ятиденний авторський семінар на тему: «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітнньому процесі». Це стало вже доброю традицією, адже відомий просвітитель гуманної педагогіки вже втрете проводить подібний семінар у нашому місті. Свій перший авторський семінар Амонашвілі провів у квітні 2002 року, тоді ж за його ініціативи, при подільському культурно-просвітницькому Центрі ім. М.К. Реріха засновано Лабораторію Гуманної Педагогіки. Цьогоріч в Хмельницькому національному університеті під науковим керівництвом створено Центр інноваційної педагогіки та психології. Звичайно, як редактор газети, я не могла не поцікавитись авторитетною думкою шанованого гостя щодо ролі молодіжного видання у вихованні і становленні особистості.

Детальніше...
 

Миром правит Музыка (Окончание. Начало в №8)

Електронна адреса Друкувати PDF

Философ очень серьезно относился к подбоpy мелодий для пpослyшивания населением, напpимеp в тpyде “Законы” Платон pассмотpел воздействие мyзыкальных ладов: “Какой же лад бывает жалобным?... Миксолидийский, высокий лидийский и pодственные лады. - Значит, эти лады, сказал я, подлежат изъятию; они негодны даже для женщин, которые должны быть благоpазyмными, неговоpя yже о мyжчинах...” Аpистотель также yтвеpждал, что с помощью мyзыки можно опpеделенным обpазом влиять на фоpмиpование человека и что мyзыка способна оказывать известное воздействие на этическyю стоpонy дyши. Истоpия сохpанила сведения о том, что многие истоpические личности пользовались пpиемами мyзыкотеpапии. Цаpь Давид своей игpой на аpфе вылечил от депpессии цаpя Саyла, а также спас его от нечистых дyхов. Эскyлап лечил pадикyлит гpомкими звyками тpyбы, однажды он своей мyзыкой возвpатил безyмномy благоpазyмие.

Детальніше...
 

Школа юного журналіста

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Школа юного журналіста

чекає на здібних, ініціативних та небайдужих

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ!

Обласна молодіжна газета «Твій погляд» запрошує бажаючих і здібних до школи юного журналіста. Під час занять Ви будете мати можливість вивчати ази журналістської справи і друкувати кращі матеріали на сторінках газети. Єдине обласне молодіжне видання, через інтерес до читання друкованих ЗМІ, покликане, в першу чергу, відродити громадську активність молоді до життя рідного міста та навчального закладу, свідомого пошуку своїх життєвих орієнтирів, а також вихованню кращих людських рис, власного погляду на життя і події. Не будьте байдужими, адже газета створена для Вас і про Вас, а тому саме Ви – молодь маєте стати її автором і читачем.

Запис звернень проводитиметься за тел. 70-10-40, 61-62-83 з 8.00 до 20.00.

 

 

ФАКТИ ПРО КУРІННЯ КОНОПЕЛЬ

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Шкода вживання конопель для дихальної системи

За винятком психіки і нервової системи, найбільшої шкоди куріння конопель завдає органам дихання. У доповіді “Коноплі і медицина” Інституту Медицини США, що вийшов в березні 1999 року, підкреслюється, що “куріння конопель приводить до надходження в організм небезпечних для здоров’я речовин“.

Детальніше...
 

Туристичні послуги "Твоя подорож"

Електронна адреса Друкувати PDF

світ навколо тебе такий величний і цікавий!

Детальніше...
 

РАДИОАКТИВНАЯ МАТЕРЩИНА

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

По законам Природы, властвующим над всем, каждый извергающий из себя грязную, разрушительную энергию, заключенную в мате, является преступником. Матершинник не просто загрязняет своим «лексиконом» нашу жизнь, но является ее РАЗРУШИТЕЛЕМ. В Институте Управления Российской академии наук группой ученых, под руководством видного молекулярного биолога П.П. Гаряева, провелись исследования, позволившие частично ответить на вопрос: ЧТО ЖЕ ПРОИСХОДИТ СЕГОДНЯ С РОДОМ ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ?

Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні