ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Зайдам - зась!" - пророча збірка подільської письменниці

Електронна адреса Друкувати PDF

Збірка «Зайдам – зась!» - це 16-та книжка подільської письменниці, просвітниці і просвітянки, краєзнавиці Любови Сердунич.

Після її прочитання з’являється багато запитань. А ще більше: вона хоча й невеличка за розміром, але велика за духом, яким неможливо не пройнятися, прочитавши книжку.

Детальніше...
 

Зліт молодих лідерів Хмельниччини

Електронна адреса Друкувати PDF

В ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» з 21 по 23 вересня відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області. Програма зльоту, як і зазвичай, була досить насиченою та активною, передбачала спортивні змагання, квест, козацькі забави та розваги, презентацію власних творчих проектів, навчально-мотиваційні тренінги.

Детальніше...
 

Але знов ожило недобитеє зло...

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 17
НайгіршеНайкраще 

"Вільною Україна буде тільки тоді і тільки тоді, коли вона виникне в душі всіх українців... "  Лев Силенко
Приховуючи гидку правду за підмальованим вимислом, один провладно-компліментарний телеканал назвав святом гордості, звитяги і патріотизму те, що насправді стало тріумфом фальші, фарисейства й лицемірства. Мовиться про відзначення у Хмельницькому найдорожчих для кожного українця державних свят: Дня Державного Прапора України і двадцять п’ятої річниці нашої Незалежності.
Детальніше...
 

"Поляк з великим українським серцем", або про графа-реформатора з "Миньковецької держави"

Електронна адреса Друкувати PDF

Саме цими словами знаного вітчизняного літературознавця та академіка Національної академії мистецтв України Вадима Скуратівського назвали своє свято мешканці с. Миньківці, що на півдні Хмельниччини. Його провели в день Першої Пречистої. І не випадково. Адже в цю урочисту днину двісті років тому найуспішніший реформатор рубежу 18-19 ст. Ігнацій Мархоцький організовував для тодішньої громади своєї «Миньковецької держави» велелюдні Дожинки (тепер більш відоме як Свято Церери). У подяку йому й зініціювали цей захід нащадки тих, кого граф шанував як власну родину.

Детальніше...
 

Нагороди від народу

Електронна адреса Друкувати PDF

Напередодні 25-річчя з Дня Незалежності України в Києві за підтримки громадської організації «Обʼєднання патріотів «Сильні духом» відбулося нагородження військовослужбовців, які воювали або воюють в зоні проведення АТО на Сході країни.

Детальніше...
 

Визнали добровольців Хмельниччини

Електронна адреса Друкувати PDF
1 червня на Майдані Незалежності обласного центру, зібрала багато представників громадських організацій, учасників АТО та небайдужих мешканців Хмельниччини. Мета акції – визнати ветеранів-добровольців борцями за волю та незалежність України на території області. У майбутньому, напевне, шоста сесія Хмельницької обласної ради сьомого скликання увійде в історію, на якій було прийнято рішення про визнання учасників Анти терористичної операції, що брали участь у бойових операціях на Сході України. Тобто, нашим добровольцям, нарешті, через 2 роки, нададуть статус ветеранів війни. І ось довгоочікуване рішення обласної ради: визнати ветеранів війни-добровольців (бійців «Айдару», «Правого сектора», «Української добровольчої армії» - борцями за волю та незалежність України. Говорить координатор національного руху «ДІЯ» - Державницька Ініціатива Яроша – Валентина Базилюк: /www.youtube.com/embed/ Отже, є надія, що цим рішенням депутати обласної ради хоча б частково віддячать за своє мирне і безбідне життя нашим мужнім оборонцям, які першими підставили свої груди на захист рідної землі. Наталя Горденко
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні