ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

До читача

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 6
НайгіршеНайкраще 

Головний Редактор газетиПам’ятаєте шекспірівське «to be or not to be»? Ось це одвічне «бути чи не бути» вже тривалий час не давало спокою і призводило до сумнівів. Ще б пак! Яких тільки думок не довелося почути, як від управлінців старшого покоління, так і від просто знайомих хмельничан на кшталт того, що теперішня молодь у переважній більшості загалом нічого не читає і її нічого, окрім кафе-барів, дискотек, мобілок та комп’ютерів не цікавить. То ж яка там ще молодіжна газета?.. З цього ж приводу, авторитетна думка одного з поважних журналістів: «Навіщо знову, Наталко, затівати нереальну і невдячну справу, адже наш обласний центр ще не готовий до впровадження такого проекту. Ну, хто його підтримає?», геть збивала з поставленої мети. Але, попри все, згадавши мудру приказку: «усіх думок слухати – криву хату побудуєш», вирішила запитати чи потрібна молодіжна газета у самої молоді. І відповідь не забарилася. Проведене опитування серед старшокласників та студентів, показало, що підлітки та молодь не байдуже сприйняли ідею створення молодіжного видання і, більш того, в анкетах вказали ті проблеми і рубрики, які б хотіли бачити на сторінках газети.

Велику увагу молодіжний часопис приділятиме висвітленню життєдіяльності навчальних закладів, пропаганді здорового способу життя, духовному розвитку особистості. Тому запрошуємо до співпраці педагогів і психологів, юристів і лідерів молодіжних організацій та політичних партій, талановитих людей мистецтва і літератури, а також священнослужителів християнських та інших релігійних течій світу. Але найголовнішими учасниками нашого видання, звичайно, будете ви – читачі. Ми завжди чекатимемо від вас дзвінків і листів. Нас цікавитиме все, що вас хвилює, чому ви радієте і що вас засмучує у теперішній складний та суперечливий час. Зрештою, шановні читачі, за великий проміжок часу, у вас з’явиться нагода постійного спілкування з газетою, створеною для всіх і особисто для Тебе. Адже часопис цікавитиме Твій погляд на події , час і життя. І якщо Твій погляд може змінити її звичну течію у кращий бік, то неодмінно повідом про це більшості – завітай на його сторінки.

Вихід першого номеру газети припало на день святого Валентина – свята усіх закоханих. Здавна стверджують, що коли людина по-справжньому закохана, вона випромінює особливо позитивну енергію, бажаючи добра усім і кожному. Дуже хочеться сподіватися аби народжене видання сприяло створенню випромінювання світлих, сміливих і правдивих променів Слова, яке стане на захист інтересів Твого погляду у пошуках вічних цінностей життя.

Редактор газети «Твій погляд» Наталія ГОРДЕНКО.

Газета "Твій погляд" №1 від 14.02.2008

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні