ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Згадай своє Небо" - це казка синтезу гітари і бандури

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Творчий вечір Олександра Хмільовського, який відбувся у соціально-культурному центрі «Сорока», здивував хмельничан казково-містичним неоренесансом. Проект, презентований того вечора, називався «Згадай своє Небо» і виконувавя за допомогою звичайних гітарних струн.

 

Казково-містичний неоренесанс. Що це? Поняття вигадане Олександром Хмільовським і трактується, як музика сьогодення, що перегукується із казками, легендами, книжковими персонажами та різними образами зі світу фентезі. «Це музика, яка не потребує слів. Для гармонії. Для пошуку себе.», - стверджує музикант. Ведучи бесіду з Олександром я почула багато цікавих думок і хочу поділитися ними з вами. Основне питання, що ставить перед нами проект «Згадай своє Небо»: «Що ми робимо на цій землі?». І я почула на нього відповідь. Наше життя – це діамант. Але для того, щоб він набув своєї форми його потрібно відточити. Це можна зробити за допомогою різних вчинків, набуття досвіду, маленьких подвигів, починаючи зі звичайного побуту. Олександр Хмільовський говорить, що всі ми створені і живемо даром Божим:«Бог, як дитина. Для нього люди – це чудо». Ви тільки подумайте, кожен із нас – це маленьке диво, яке може створити щось дійсно значуще для світу. В наших руках абсолютно все.

Творчий розвиток Олександра почався ще з малих літ, коли батько приніс додому гітару. Перша музична практика – це мелодійні вправи, які згодом переросли у самостійні композиції.

Музична школа по класу домри, драматична режисура в училищі, романтичні вірші – це напрямки в яких реалізовував і реалізовує себе Олександр. Але, як не крути, гітара – це його основна пристрасть. На даний період в його творчому запасі інструментальні проекти, але незабаром музикант потішить публіку вокалом.

Прізвище Хмільовський почуте вже у трьох країнах – Україна, Росія та Польща. Щодо нашого рідного міста, то воно приємно здивувало музиканта. Він говорить, що ще не бачив таких привітних та доброзичливих людей, які, абсолютно не знаючи людини, допоможуть їй та підкажуть потрібну інформацію. Хмельничани, ми можемо пишатися собою!

Під час перебування в нашому місті був створений творчий тандем – Олександр Хмільовський та Марина Круть. Як ви думаєте, яким чином вони познайомились? Яка вулиця Хмельницького зближує всіх? Звісно ж, це наша Проскурівська, так звана «стометрівка». Олександр – прихильник вуличної музики, а Марина – людина, яка здалеку бачить талановитих людей та ніколи не втрачає можливості з ними попрацювати. В результаті цього виник по-справжньому казковий синтез гітари та бандури.

Хочеться вам розповісти трішки про Марину Круть. Це прекрасна юна бандуристка з чудовим голосом, хмельничанка, людина з неймовірним творчим потенціалом та безмежним талантом. І якщо тандем Хмільовський-Круть переніс публіку у світ казки, релаксу, змусив думати про вічне, то сюрприз від Марини – декілька сольних композицій, додав кожному драйву, азарту, змусив тупати ногою у ритм. Її філософія, зміст душі базується на безперервній праці, адже, на думку Марини, говорити можна до безкінечності, але лише вчинки можуть показати хто ти є насправді і чого ти вартий у цьому житті.

Вечір у «Сороці» пройшов на славу. Усі присутні отримали насолоду від музики, спілкування і теплої атмосфери. Хочеться подякувати музикантам, публіці та власникам закладу – подружжю Панькових. Нехай ваші мрії завжди збуваються.

А вам, шановні читачі, скажу так – слідкуйте за культурним життям Хмельницького, не сидіть вдома, знайомтесь із творчістю різних людей, спілкуйтесь, розвивайтесь. А побувавши в соціально культурному центрі, з впевненістю скажу, не проходьте повз «Сороки» (вул. Кам’янецька, 50, вхід з двору) та чекайте на нові розповіді моєї просвітницької розвідки, буде цікаво, я вам обіцяю.

Ольга Шатайло

 

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні