ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Микола Кабачинський:"Шляхом ярмарків та мистецтва заробляємо кошти для воїнів"

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

ГО «Громадянська оборона Хмельниччини» з перших днів свого існування (створена у березні минулоріч) почала займатися цивільною обороною населення, їх військовою та домедичною підготовкою. Близько сотні чоловік мали змогу протягом квітні-травня пройти курс навчання за цією програмою. Влітку громадська організація почалася активно займатися волонтерською діяльністю.

 

З липня минулого року, - розповідає начальник штабу ГО «Громадська оборона Хмельниччини» Микола Ілліч, - наша організація збирає кошти шляхом проведення ярмарків та мистецьких акцій. Ми залучаємо виконавців авторської пісні, поетів, художників, громадських діячів і просто небайдужих людей, які хочуть допомогти нашим бійцям на сході країни. Так у наших мистецьких дійствах брали участь художня майстерня «Куб», студія образотворчого мистецтва «Натхнення», інтерактивний магазин «ПАЗ», майстрині народної творчості. Всі кошти, які отримуємо від пожертвувань нашим акціям, ми спрямовуємо на закупівлю одягу, продуктів харчування та обладнання для військових зони АТО. Навіть вже маємо людей, які постійно допомагають нам у цій справі. Приміром, продуктами харчування систематично допомагає голова сільської ради с.Ярославка Летичівського району Галина Бубська, учні гімназії №2 плетуть маскувальні сітки, ПМП «Схід» передавли військовикам взуття.

А нещодавно громадська організація поповнилась новими членами, серед яких колишня мешканка м.Севастополя Марія Вєтрова. Тепер вона бере активну участь у мистецьких акціях, які проводить згадана організація, адже молода жінка є автором і виконавцем власних пісень, які дарує хмельничанам і, таким чином, допомагає збирати кошти для бійців зони АТО.

І надалі, на думку всього колективу громадської організації, роль волонтерської допомоги буде лише зростати. Можливо, буде менше коштів від пожертвувань людей, зате буде збільшуватись цільова допомога. Приміром, якщо буде замовлення на електростанцію чи інший пристрій, то ми тиждень-другий акумулюємо кошти і направляємо за призначенням.

Є ще одна задумка – маємо на меті найближчим часом організувати групу творчих людей, аби з їх допомогою організовувати постійні мистецькі заходи і концерти для мешканців обласного центру та Хмельниччини. Плануємо, що через пісенну, поетичну та художню творчість ми зможемо більше заробляти коштів для речей, необхідних нашим землякам, які ризикуючи життям захищають наше мирне небо. Ми повинні щохвилинно пам»ятати про це і робити все, аби тил наших бійців був надійним, аби вони швидше наблизили кінець війні.

Наталя Горденко

 

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні