ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Позивний "Укроп": "Війна на плечах волонтерів""

Електронна адреса Друкувати PDF

На днях зустрілася з бійцями ЗСУ, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі. І, майже, як завжди, спочатку наші захисники були не дуже налаштовані на бесіду з журналістом (напевне, трохи остерігаються від дуже надокучливих!), але потім – слово за слово – і зав’язалася цікава розмова.

«Почну з себе», - засміявся старший чоловік, - і, поставивши милиці поблизу ліжка, неквапливо розпочав розмову.

«Був призваний до війська 4 вересня минулоріч. В листопаді службу проходив в м.Щастя, Станиця Луганська. Що одразу кинулось у вічі – це військова форма, вона буквально розлетілась на шматки за місяць. Спасибі волонтерам, що виручили – привезли все потрібне: одяг, взуття. І от, що доречно цікаве: військова форма була запроваджена ще у травні, але ми її отримали лише в середині літа. А де була до того? Хто її приміряв, видаючи себе за бійця ЗСУ? Тепер про техніку. Так, держава, нібито нею забезпечила. По кількості. Бо за якістю – 50 відсотків її потребує ремонту. І, знову таки, ремонтувати допомагають волонтери, або самі своїм коштом і силою. Ось так і воюємо на …. АТО, як це називає наша влада. Хоча, як вже по факту називати, то АТО було в квітні-травні, а коли вже в хід пішли танки і «гради» - це війна».

Заставити владу думати про нас

Такої думки молодий солдат Вадим. Допоки-що війна трималася і тримається на волонтерах, але ж людський ресурс у фінансовому розумінні вичерпується. А державні мужі, як свідчить життя, не поспіхом думають про свій народ.

«Знаєте, - каже Вадим, інколи мучить питання: за що воюємо? Так, в першу чергу за свої родини, за свою рідну землю. А з другого боку: що змінилося в нашому житті на краще? Де ті обіцяні реформи? Де та боротьба з корупцією? Ось хоча б на війні: так звані

Гумконвої треба розстрілювати. Але немає наказу і ми (в розумінні вони у верхах –авт.) їх безперешкодно пропускають. І після кожного з них – активізуються обстріли і бомбування з боку найманців російської армії. Крім того, дуже дивує той факт, що Європа з США хоч якісь санкції приймають проти Росії, а де ж санкції з боку України? Немає жодної… Тому і воювати нам скоро прийдеться на два фронти: проти зовнішнього і внутрішнього ворога. Бо не змінивши нашу корупційну систему – наші жертви у війні будуть марними».

Сьогодні вже достеменно відомо – ця цинічна, підла і жорстока війна путінської Росії готувалася задовго до подій на Майдані. І хоч Революції Гідності не було в планах режиму вмираючої імперії, народ її здійснив, вистояв і волею Небесної Сотні - переміг. З тієї миті Час нашої історії розпочав відлік по новому колу. Щодня українська земля в свої обійми приймає кращих синів, корчиться від мук, коли її тіло шматують бомбами і мінами вороги і запроданці. Кажуть, якщо нація стоїть на роздоріжжі світла і темряви – має пройти процес очищення. І як це відбудеться – залежить від кожного з нас. Адже, якщо ми хочемо змінити світ довкола себе на кращий, треба, в першу чергу, змінитися самим – стати кращими. Створити світ, де не буде місця брехні і хабарам, злодіям і корупції, заздрощам і лихослів’ю. І тоді ми отримаємо благословення з Небес наших Героїв, тоді ми здолаємо лихо темряви. Ми – Переможемо!

P.S Пацієнти хмельницького військового шпиталю висловлюють щиру подяку медичному та обслуговуючому колективу за відмінне лікування, турботу і увагу.ставлення, т

Наталія Горденко.

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні