ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Ой, заміж невтерпіж!

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Якось мудрий Соломон передбачив: «Одружуєтеся ви чи не одружуєтеся – і в першому, і в другому випадку про це пошкодуєте». Можливо, за часів царя Гороха це висловлювання мало сенс, але в наші дні і неможливе можливо за умови, якщо така делікатна справа довірена професіоналам. Хто я? Ви самотні? Скажіть собі без зайвої удаваної скромності: «Мені потрібний чоловік або мені потрібна дружина». І твердо ідіть у шлюбне агентство. Не варто думати, що ви не можете брати шлюб з чоловіком, якого зовсім не знаєте. Найголовніше дізнатися, хто ви є самі, оскільки можна прожити ціле життя, так і не пізнати свого Я.

Знайомство з жінкою для створення сім’ї

«Познайомлюся з жінкою для створення сім’ї», – майорять оголошення на сайтах знайомств. Багато чоловіків шукають знайомства, а чи легко познайомитися з жінкою сьогодні? «Одружуся, Одружуся! Які можуть бути іграшки! », – співав відомий кіногерой і мав рацію. Тема взаємин чоловіка і жінки тісно переплітається з проблемою самотності, питаннями здоров’я і тривалості життя. Люди, які перебувають у шлюбі, мають явну перевагу. За статистикою приблизно одна сьома всіх жителів нашої країни шлюбного віку не перебувають у шлюбі. Серед них майже половина – це чоловіки, які хочуть познайомитися з жінкою для шлюбу та створення сім’ї. Існує стереотип, що для сучасного чоловіка, впевненого і товариського,…

Хочу женитися!

Не хочу вчитися, хочу одружитися! – вигукував герой Фонвізіна, щоб бігти від навчання заради комфортного життя у шлюбі. Змінюється суспільство – змінюються цінності, так женитися або вчитися і робити кар’єру?! Сім’я і шлюб – найцінніші речі в житті для більшості чоловіків і жінок. Іноді ми просто забуваємо про ці цінності або підміняємо їх іншими. Чоловікові в сучасному суспільстві в силу стереотипів, що склалися, складно зізнатися собі самому, і оточуючим: «Я хочу женитися! Хочу мати сім’ю і укласти шлюб з коханою жінкою! » Часто чоловік не хоче одружуватися, намагаючись зробити кар’єру і стати незалежним….

Хочу заміж!

Чи хочуть жінки сьогодні виходити заміж? Що таке шлюб в сучасному суспільстві? Зазирніть на сайти знайомств – дуже багато жінок пишуть, що хочуть вийти заміж і створити сім’ю. Дівчата та жінки, які приходять на клубні вечірки, дуже часто говорять, що шукають серйозних знайомств. У той же час, соціологи і психологи впевнено посилаються на статистичні дані, які говорять про те, що кількість розлучень збільшується рік від року, росте число самотніх чоловіків і жінок, неповних сімей, знижується рівень народжуваності, частішають позашлюбні зв’язки…
 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні