ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Варшавський аграрний університет чекає наших студентів

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно делегація факультету ветеринарної медицини, Подільського державного аграрно-технічного університету, на чолі з проректором Тарасом Дмитровичем Гуцолом відвідала Варшавський аграрний університет, що у м.Варшава (Польща).

Зустрічали гостей з України науковці та викладачі на чолі з ректором Альоши Шиманскі. Українцям показали навчальні корпуси університету, ознайомили з інфраструктурою, розповіли історію університету, адже університету майже 200 років.

Оскільки делегація з України представляла факультет ветеринарної медицини ПДАТУ, то найбільша їх увага була прикута до ветеринарного факультету. У Варшавському аграрному університеті на факультеті ветеринарної медицини навчається близько 800 студентів. Навчання, як і у нашому - платне та безкоштовне. Але цікавою особливістю є те, що на факультеті навчальний процес здійснюється у два потоки. На одному – на польській мові, де навчаються поляки, проте є й українські студенти. На – іншому англомовне навчання. Тут навчаються студенти з різних куточків світу, щоправда в основному європейці. До речі, на цьому потоці навчається хлопець з Харкова, який є одним з кращих студентів на факультеті.


Делегація ПДАТУ була вражена матеріально-технічною базою факультету, та в цілому університету факультет ветеринарної медицини оснащений найсучаснішим ветеринарно-медичним обладнанням, збудовано дві сучасних клініки ветеринарно медицини, (одна для великих, інша для дрібних тварин) функціонують відповідні кафедральні лабораторії, лекційні зали мають найсучасніше мультимедійне забезпечення.

Після декількох днів спілкувань українські та польські колеги дійшли висновку, що між факультетами має бути укладена окрема угода про співпрацю, адже між університетами така угода вже існує. Слід зауважити, що польські науковці зацікавилися науковими дослідженнями українських колег, зокрема професорів: Миколи Желавського та В'ячеслава Данчука, а також доцента Олександра Боднара.

Декан факультету Віктор Горюк, наголосив викладачам та студентам факультету, про можливість поїздки кращим студентам до Варшавського університету на навчання, а викладачам для проведення занять. Тож наразі багато хто з викладачів та студентів факультету засів за підручники з польської та англійської мов.

Микола БІЛИЙ

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні