ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Мости взаєморозуміння" єднають культури світу

Електронна адреса Друкувати PDF

Виявляється, інколи, щоб почути мову і побачити національне вбрання різних народів світу - необовʼязково сидіти в Інтернеті, або ж, тим паче, вирушати за кордон. Це можна зробити в Обласній бібліотеці, де наприкінці листопада відбувається надзвичайно красиве і пізнавальне дійство…

Це вже стало доброю традицією – щороку наприкінці листопада у відділі літератури іноземними мовами Обласної наукової універсальної бібліотеки ім. М.Островського проводити тиждень культур світу. Він був присвячений тим мовам, які вивчаються в учбових закладах міста.


По-дивовижному з вуст вихованців дитячої школи мистецтв, старшокласників, студентів та курсантів ХНАПВУ звучали італійська, англійська, німецька, польська, французька, угорська, турецька та словацька мови. Святкову зустріч розпочали учні 11-б класу СЗОШ №8 з відомою у 80-ті роки минулого століття італійською піснею «Лошате мі контаре», звучали також вірші та інсценівки мовою оригіналу, і, звичайно ж, танці народів світу.


Презентацію на тему «Фахівець у сучасному мовному середовищі» представили викладачі Хмельницького торгівельно кооперативно-економічного інституту, сонячну Туреччину східним танцем представила учениця 7 класу СЗОШ №6 Маргарита Лімбах, а діалог румунською прочитали курсанти I курсу НАПВУім.Б.Хмельницького.


Відчути традиції Німеччини запрошені гості змогли завдяки студентам базового медичного коледжу, славні сторінки історії Англії представив творчий колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУЛП, який виконав драматичний мюзикл за легендою про Робін Гуда.


З «Чардаш» представили Угорщину учні дитячої школи мистецтв, з їхніх вуст лунали пісні на французькій мовах. Молитву «Про Словаччину» прочитала курсант АПВУ Вікторія Мостирока. Завершився тиждень культур світу гумористичною сценкою «Покупка папуги на ярмарку» та презентацією на тему «Єдина і неповторна Америка», яку представив координатор ресурсного центру «Вікно в Америку» Олія Заверуха.

Такі мистецькі заходи у масштабах обласного центру щоразу доводять - лише взаєморозуміння і мистецтво, яке представляє молодь має змогу єднати людські почуття, історію і сьогодення для збагачення та мирного співіснування народів нашої неповторно прекрасної планети Земля.

В.Поступ

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні