ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Аграрії Хмельниччини - проти олігарха Гереги

Електронна адреса Друкувати PDF

Трактори, грузові машини, комбайни на площі Незалежності обласного центру…. Так вчора із самого ранку пікетували аграрії Хмельниччини. Розійшлися вони тільки близько 16:00 після того, як до них вийшли депутати обласної ради та голова облради Михайло Загородний.

 

Основною нагальною проблемою  мітингувальники вважають неправомірне  переманювання орендованих земель у людей олігархом Герегою.
Спочатку аграрії обговорювали свої проблеми на форумі у Хмельницькій обласній філармонії, а страйкувати запланували на 12:00, коли розпочала роботу

сесія обласної ради.

На мітингу протесту, який був організований з ініціативи Василя Андрушко, перед хмельничанами виступили, висловлюючи свою точку зору на проблему, що склалася в АПК області, голова Хмельницької обласної асоціації ініціативної молоді Сергій Щербанюк, фермер з Ярмолинеччини Олександр Романюк, голова ради Майдану Алім Міщук, заступник голови спілки учасників АТО з смт. Ярмолинці Юрій Крисюк та гості-фермери з Рівненщини, які приїхали підтримати ініціативу хмельницьких аграріїв.


На мітингу було прийнято звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента, Премʼєр-міністра та Голови ВР України щодо критичної ситуації в агропромисловому комплексі області.

У зверненні, зокрема, говориться, що Хмельниччина – лідер за урожайністю ранніх зернових, розвитку свинарства та молочного скотарства. Завдяки сільськогосподарському виробництву бюджет краю поповнився на 1 млрд. грн., який вже працює на благо громади.

Разом з тим, нині спостерігається загрозлива ситуація в галузі АПК області, бо в аграріїв силою відбирають землю. Роблять це структури, які повʼязані з політичною партією «За конкретні справи» мільярдера О. Гереги. Людям, порушуючи усі закони, пропонують за кілька тисяч гривень укладати угоди з новими орендарями. Таке відбувається у всіх районах області і протестуючі переконані, що готується велика земельна афера, в результаті якої постраждають, як прості селяни, так і фермери, у яких відбирають землю.

Також учасники мітингу-протесту вимагають при затвердженні держбюджету України на 2016 рік залишити підприємства АПК на існуючій системі оподаткування.


Зважаючи на критичну ситуацію в АПК області мітингувальники звернулися до керманичів області з вимогою дати оцінку діям вищезгаданим структурам пана Гереги та негайно вжити заходів, аби не допустити руйнування аграрної області та інтересів сільськогосподарських виробників.

Самі ж протестувальники мають намір з наступного тижня вирушити до Києва, аби там влаштувати майдан аграріїв України.

Наталя Горденко

P.S. Відеоматеріали дивіться на twitter@tviypog1

 

Останне оновлення Субота, 05 грудня 2015 16:51  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні