ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Як на Йордання було купання...

Електронна адреса Друкувати PDF

На велике православне свято Водохреща, яке завершає низку різдвяно-новорічних свят, найбільш загартовані і сміливі пірнали в ополонку на березі Південного Бугу. Прямо з передової на свято приїхав привітати хмельничан командир 8-го батальйону добровольчої української армії Андрій Червень .


Водохресні купальні в обласному центрі були облаштовані по обидві сторони Південного Бугу. Такі ж ополонки облагородили і в кожному районі області. Для багатьох відчайдух занурення у крижану воду вже стало доброю традицією. «

«Купання «моржів» - це звичайно екстрім, - ділиться враженням гість з передової Андрій Червень, - тому я з повагою ставлюся до цих людей, яких вітаю з святом»

Адже люди вірять, що саме у цей день вода має благодатні і цілющі властивості. Кожен з містян міг прийти та зануритися у крижану воду. Насмілилися на такий екстрим не лише чоловіки, а й тендітна половина людства. І хоча погода й морозна, а температура води +4, охочих скупатися не бракує. Лід, як пояснили комунальники, – надійний, більше 20 сантиметрів. Тому такі масові купання абсолютно безпечні. Але, попри все, з опівночі до опівночі чатують рятувальники, аби уникнути нещасних випадків, вони проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу. Крім цього, біля кожної з ополонок розгорнуті мобільні пункти обігріву, а за самопочуттям хмельничан спостерігала бригада медиків, громадський порядок беріг поліцейський патруль.

Також привітати зі святом містян прийшли міський голова, священослужителі української православної церкви, фольклорний гурт «Ладовиця».


Відрадно, що до гарної традиції долучилися і освітяни краю. Адже власним прикладом доводять, що в міцному тілі – здоровий дух. Хоча, потрібно сказати, як наголошують медики, якщо
стан здоров’я не підводить – то сміливо можна купатися в ополонці, якщо ж ні – то достатньо вмитися святою водою. У народі кажуть, всі недуги відступлять до наступного Йордану.

 

Останне оновлення Середа, 20 січня 2016 12:51  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні