ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Воїнів-афганців вшанували у Грицівському ВПУ-38

Електронна адреса Друкувати PDF

У Грицівському вищому професійному училищі №38 відбулися заходи до Дня вшанування воїнів-афганців.

Розпочався захід мітингом біля стели воїнам-інтернаціоналістам, які навчалися в училищі і загинули в Афганістані. Їм, чотирьом: Сергію Мельнику, Віталію Найсику, Василю Олексюку, Борису Тетеруку випала нелегка доля не повернутися до рідної домівки. Вони загинули на полі бою до кінця виконавши свій інтернаціональний обовязок. Вони залишаться героями в нашій памяті. Їх память увічнена в граніті.


До училища на відзначення Дня пам’яті прибули голова Шепетівської спілки ветеранів Афганістану Валерій Окорський, воїни-афганці селища та районну, голова Шепетівської районної державної адміністрації В’ячеслав Петров, заступник голови Шепетівської районної ради Артур Мовсісян, селищний голова Людмила Тіфенбах, настоятель української православної церкви священник Василь Павлюк.

Зі словами вдячності звернулися до воїнів-афганців Вячеслав Петров, Артур Мовсісян, Людмила Тіфенбах. У своїх виступах вони відзначили, що афганську війну неможливо стерти з памяті. Наші земляки у ній показали себе з найкращого боку. Ці люди достойні на гідне життя у нашій державі і є прикладом мужності для молоді. Подякували воїнам за героїзм, чесність, патріотизм; побажали їм чистого неба над головою, здоровя, щастя і сімейного благополуччя. Священник Василь Павлюк відслужив панахиду за полеглими воїнами. Воїни-афганці, гості, учні та працівники училища поклали квіти до підніжжя монумента.

Продовжилася година памяті у актовій залі училища. Представники районної влади Вячеслав Петров та Артур Мовсісян вручили воїнам-афганцям Олександру Кравчуку, Валерію Лікнаровичу, Петру Пахару, Ігору Польовому, Костянтину Сліпченку, Юрію Соловйову, Івану Судику, Василю Харченку відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» та матеріальну допомогу.


Всіх тих, хто не повернувся з тієї війни, присутні вшанували хвилиною мовчання. В память про полеглих прозвучала пісня «Яворина» у виконанні Віктора Плахтія.

Про страшні лихоліття війни розповіли присутнім у залі воїни-афганці: Олександр Кравчук та Василь Харченко. Учні училища подякували присутнім воїнам і подарували їм квіти.

На заході, присвяченому Дню пам’яті воїнів-афганців, прозвучали вірші та пісні воєнної та афганської тематики у виконанні учнів та працівників училища: Вікторії Апанасенко, Анатолія Василинка, Марії Довбенко. Тетяни Старикової, Ілони Мулявки, Олесі Онопрійчук, Олександра Попова, Тетяни Козак, Анастасії Пасєки, Віктора Плахтія, Вікторії Шкабари, Людмили Яковлєвої.

Ця година пам’яті надовго запам’ятається учням Грицівського ВПУ-38. Воїни-афганці завжди будуть взірцем мужності, гідності, прикладом для наслідування.


Світлана Зарудзей, заступник директора Грицівського ВПУ-38

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні