ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Герої Небесної сотні у серцях хмельничан

Електронна адреса Друкувати PDF

По всій Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Тоді під час сутичок в Києві 18-20 лютого 2014 року загинули 73 мирні жителі та 11 силовиків. Гіркі події минулих років не могли залишити байдужими дорослих і малих жителів нашого міста. «Герої не вмирають» – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Під таким гаслом 18 лютого у бібліотеці-філії №9 спільно із бібліотекою-філією №15 та підлітковим клубом «Романтик» відбувся віче-реквієм «Майдан: Революція Гідності».

До бібліотеки завітали учні 8-В класу навчально-виховного комплексу №2. На захід був запрошений безпосередній учасник Єврореволюції, хмельничанин Павло Онуфрієв в минулому вихованець підліткового клубу «Романтик». Він не з чуток знає про трагічні події Майдану, оскільки під час протистоянь 18-20 лютого 2014 року був сотником 33 сотні,отримав поранення в ногу, проходив лікування та реабілітацію в Польщі. Павло поділився власними спогадами та думками з приводу подій на Майдані. Він зауважив, що Майдан став для нього другою домівкою. У вирі тогочасних подій Павло зумів знайти справжніх друзів, серед яких були Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Чоловік щиро дивується, що вірменин та білорус віддали найдорожче – власне життя за Україну. Наприкінці заходу вшанування Героїв Небесної Сотні супроводжувалось читанням казки лучанки Юлії Смаль про Небесну Сотню, запаленою свічкою та хвилиною мовчання.

У спортивно-культурному центрі «Плоскирів» пройшов вечір-реквієм за участю студентів «Хмельницького центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» і вихованців театрального гуртка.До уваги глядачів представлені відео з хронологією подій Революції Гідності . У виконанні учнів звучали пісні та поезії «Лист солдату» та «Іловайський котел». під час хвилини мовчання на екран проектувалися фото загиблих героїв.

Ведучою були підняті теми Євромайдану та сьогодення, тих подій які відбуваються зараз на Сході. На завершення заходу учні театрального гуртка СКЦ «Плоскирів» показали мініатюру «Фарби війни» в якій відображалось бажання дітей бачити красивою і мирною свою Батьківщину. На фінал були запалені вогники надії під відео на пісню «Боже Україну збережи».

Учасники театрального гуртка СКЦ «Плоскирів» презентуватимуть цю ж мініатюру 19 лютого в ЗОШ №20.

На базі Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді відбувся просвітницький захід під назвою «Герої не вмирають». До проведення заходу долучилася студентська молодь із Хмельницького національного університету, Хмельницького професійного ліцею електроніки, Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В рамках заходу відбувся екскурс подіями, що пережила наша країна в 2013-2014 роках на Майдані незалежності у Києві. Окремо пригадали імена тих людей, хто віддав своє життя за майбутнє Батьківщини. Усіх людей, що стали жертвами кривавої розправи на Майдані, вшанували хвилиною мовчання. По завершенні заходу відбулася урочиста хода до Меморіалу Героїв Небесної Сотні із запаленими лампадками.

Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях.

Олена Соболєва, головний спеціаліст міського управління молоді і спорту

Останне оновлення П'ятниця, 19 лютого 2016 13:45  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні