ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Хмельницький камер фест" відкрили сестри Тельнюк

Електронна адреса Друкувати PDF
24 лютого по 10 березня у філармонії пульсуватиме VII Міжнародний фестиваль камерної музики «Хмельницький камер фест». Цього ж дня відзначили 15-річний ювілей нашого Академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Сергія Леонова.

На відкриття музичного форуму завітали гості з Києва, талановиті артистки Галя Тельнюк та Леся Тельнюк, які спільно з симфонічним оркестром презентували яскравий мистецький проект «Наш Шевченко». Одразу скажу, що спів сестер - рідкісної краси, але краще послухати разом... Імена сестер Тельнюк широко знані в Україні. За 30 років творчої діяльності артистками реалізовані численні мистецькі проекти, записані студійні альбоми, народжено багато авторської музики, пройнятої оригінальним, добре впізнанним сьогодні самобутнім стилем. Прекрасними голосами дуету озвучена поетична творчість Павла Тичини, Богдана-Ігоря Антонича, Ліни Костенко, Василя Стуса, Оксани Забужко, а у цей вечір нової сучасної інтерпретації зазнало величне шевченкове слово.

 

За словами артисток: «Кожна нація повертається до свого класика і переосмислює його, роблячи сучасним, проектуючи його спадщину на сучасну арт-площину, відкриваючи нові образи та змісти. «Тельнюк: Наш Шевченко» – не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка».

Автором музики дванадцяти представлених на концерті композицій є Леся Тельнюк. Ще одну пісню, справжню перлину шевченкової пейзажної лірики «Садок вишневий…», написав видатний український композитор Валентин Сильвестров і присвятив її саме цьому дуету. У подарунок хмельницькій публіці в концерті також прозвучала відома композиція Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори» як ніжний спогад про дитячі мрії артисток заспівати її на великій сцені. На завершення програми особливо проникливе та емоційне виконання мала пісня «Повертайся живим», написана спільно з гуртом i та «Вір мені» – пісні, присвячені українським воїнам, які зараз на Сході України оберігають наш з вами спокій, щоденно ризикуючи життям.

Це був справді вражаючий концерт, що залишив по собі чимало приємних вражень. Темброва краса та надзвичайна єдність голосів, благородне оркестрове звучання та тонка інтелігентна інтерпретація музики диригентом, невимушена атмосфера живого спілкування у дивовижний спосіб перетворили зустріч у сповненому великому залі філармонії на затишний камерний вечір. Кожен з присутніх відчув особисту участь у створенні його особливої містерії, де слово і музика дарують чисту натхненну гармонію почуття.

Як співає серце? Хто був на концерті, тепер це знають. Глибокі, змістовні, неймовірні сестри Тельнюк співали серцем, серцем сповненим любові до України, якою осяяна одвічна поезія Нашого Шевченка.

Наталія Туровська

 

 

Останне оновлення Субота, 27 лютого 2016 13:04  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні