ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Вперше у Хмельницькій бібліотеці ожили книги

Електронна адреса Друкувати PDF

Наприкінці лютого протягом двох годин у центральній бібліотеці Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи пройшла акція «Жива бібліотека».

«Жива бібліотека» має багато спільного із звичайною, єдина різниця – книги «живої бібліотеки» – люди, що мають цікаві історії, якими радо поділилися з читачами. «Читач» віч-на-віч спілкувався з «живою книгою», задавав питання, які не мав можливості поставити за звичайних умов.

Читачі, переважно молоді хмельничани, які завітали в цей день у бібліотеку, «прочитали» такі «Книги»: Повар Тетяна «В армії не жіноче обличчя» (жінка-військовослужбовець). Дізнавшись історію цієї книги, читач мав можливість спростувати закоренілі стереотипи, що «В армії не жіноче обличчя»; адже жінка-військовик в сучасному житті дедалі більше набуває популярності. Приміром, пані Тетяна за фахом викладач етики і естетики, а службу проходить в 19 ракетній бригаді військовим музикантом – грає у військовому оркестрі на кларнеті.

«Цей проект зацікавив мене тим,- каже жінка, що зʼявляється новий підхід до рішення нині дуже проблемного питання: розвивати інтерес до читання молоддю друкованих книг і газет, які для них стають майже чимось інопланетним явищем. Так не повинно бути, бо книги – це класика, а вона – вічна», - переконана військовослужбовець Тетяна.

Колишній викладач Донбаської Національної академії Аделіна Кирилюк, а нині патрульний поліцейський, переконана, що як кожній дитині потрібні тато і мама, так і для становлення нового громадянина – справжнього українця, потрібні нові підходи у правовій системі. Тільки гармонійне поєднання чоловіка та жінки в поліції сприятиме народженню нового цілеспрямованого суспільства», – саме такими словами керується у житті колишня переселенка, а нині - хмельницька пані-поліцейська; яка представила книгу «Мрія поліцейської зі Сходу».


Читачам довелося поспілкуватися з наймолодшим поліцейським Хмельницької патрульної поліції - Володимиром Солодким, який представив книгу «Юний поліцейський». Шукаючи своє покликання та бажаючи зробити щось гарне для України, юнак навчається на механіка, та знайшов себе у ролі поліцейського. Вважає, що саме ця професія дозволить втілити у життя свою мрію щодо змін.

Шлях від менеджера до патрульного поліцейського подолав Ростислав Чернилевський. Його книга життя - «Шлях до змін: історія одного поліцейського». Кожен бажаючий дізнався про погляд зсередини на реформу поліції та як змінювався світогляд цивільної людини, яка прийшла працювати до органів

правопорядку.

У тому, що воля людини творить чудеса, переконував своїх співрозмовників чемпіон світу з пауерліфтингу та чемпіон Європи з бодібілдингу Руслан Сідлецький, який являв собою книгу «Проскурівський міцний горішок». «Читачі» нарешті отримали відповіді на питання «Як стати Чемпіоном?» і чому бодібілдінг знамений спортсмен вважає основою всіх видів спорту.

Ну, і якже захід без поета-мандрівника - Ігоря Байдака. «Україна, світ і я» - за такою назвою подорожі світом з Україною в серці зацікавили усіх присутніх.


Як зазначила, директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька: «Ідеальна сучасна бібліотека – це насамперед людина, а не тільки книга, а інформація для розвитку людини. Саме книга, інформація і живий контакт – те, за допомогою чого людина набуває знань. Саме тому міські бібліотеки і започаткували таку акцію. Впевнена, що вона буде постійною».

Такі акції проводяться у всьому світі задля відновлення живого спілкування між людьми, побудови довіри через особисті історії, руйнування стереотипів, підвищення культурного взаєморозуміння та налагодження суспільного діалогу.

 

Наталя Горденко

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні