ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Мета лідерів Хмельниччини

Електронна адреса Друкувати PDF

Традиційний весняний регіональний збір лідерів учнівського самоврядування "Школа лідерства-2016" відбувся 23 березня в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва. Хмельницькі лідери з "Нової генерації міста" зустрічали гостей із Шепетівки, Старокостянтинова, Білогір'я, Ярмолинець та Красилова.

Ранок лідерів Хмельницької області, неначе у рекламі, почався із кави-брейк та смаколиків, що дало змогу ще до початку тренінгів як слід познайомитись одне з одним.

«Наш день почався із зустрічі запрошених гостей. І хоча встати довелося доволі рано, нові друзі швидко підняли настрій!» - зауважила тренер малої групи та одна з організаторів збору Женя.

Вітальним словом до учасників збору звернувся начальнику міського управління освіти Роман Миколаїв та директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук.

Розігріти атмосферу взялися тренери малих груп, на які учасники поділилися за кольором цукерок, виданих кожному при реєстрації. Кілька годин інтерактивного спілкування були спрямовані на розвиток вміння працювати в команді, правильно розподіляти свій час та енергію, слухати та розуміти інших, вірно розставляти

пріоритети у житті.

Та на цьому пригоди лідерів Хмельницької області не закінчилися. Трішки, так би мовити, розімяли свої кісточки учасники під час квесту «Вулицями сучасного Проскурова». Адже, прогулюючись сучасним Хмельницьким, лідери згадували і вивчали історію нашого міста, дізнавались минулі назви вулиць Хмельницького і, під час екскурсії, навіть встигали розв’язувати ребуси! А кінцевою точкою квесту виявилась головна площа міста, де лідери вшанували память героїв Небесної сотні квітами та хвилиною мовчання.
Після цього на учасників збору чекала іще одна не менш цікава екскурсія. Активна учнівська молодь дізналась про принципи роботи журналістів, ведучих, звукооператорів, монтажерів, режисерів Хмельницької обласної державної телерадіо компанії «Поділля-Центр». Ця міні-подорож до ХОДТРК була дуже цікавою не лише для майбутніх журналістів, а й для усіх учасників збору: під час екскурсії очі відвідувачів не відривались від відеокамер, моніторів та знімальних майданчиків.
По завершенню екскурсії на лідерів чекали сертифікати про закінчення «Школи лідерства» та вже традиційне фото на згадку. В організації зустрічі «Новій генерації міста» допомагали методисти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анжела Махмутова та Анна Поліщук,
координатор обласної ради старшокласників Інна Пірожок, а також голова громадської організації Центр стратегічних ініціатив Наталія

Шмурікова.

«Я ще не повернувся додому, але вже з нетерпінням чекаю наступного збору лідерів. Сьогодні відкрив для себе багато нового, познайомився з безліччю цікавих, ініціативних людей, знайшов нових друзів та просто змістовно провів час. Сподіваюсь, що наступного року ми всі знову зберемося і проведемо разом вже не один, а принаймні 2 чи 3 дні», - поділився Максим Волицький, лідер з Красилова. Такої думки про «Школу лідерства-2016» не лише Максим, але й інші учасники збору. Ми мусимо влаштовувати як можна більше таких заходів, аби наша активна молодь знала, що вони не одні, що їх багато і всіх об’єднує єдина мета – зробити нашу країну і наше життя кращим!

Євгенія Соболєва, прес-клуб Юний журналіст

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні