ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Студенти-волонтери ПДАТУ возили книги на Схід

Електронна адреса Друкувати PDF

Нещодавно з тижневої поїздки в рамках Всеукраїнської благодійної акції: “Книжка на Схід” повернулися до Кам’янця-Подільського, студенти-волонтери Подільського державного аграрно-технічного університету Степан Гурома (4 курс факультет ветеринарної медицини ) та Олександр Дубик (студент 4 курсу юридичний відділ коледж ПДАТУ).

Співорганізаторами благодійної акції виступили: видавництво “Смолоскип”, Фундація регіональних ініціатив, Міжнародний фонд “Відродження”, Українська ініціатива з підвищення впевненості (UCBI) при фінансовій підтримці агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Маршрут включав в себе 6 міст, тож волонтери завітали до Білокураківська, Новопскова, а також відвідали Сватове, Северодонецьк та Лисичанськ. В рамках допомоги жителям Сходу України волонтери з Кам’янця-Подільського превезли із собою близько 1000 книг зібраних з допомогою студентів міста та гуманітарну допомогу: - продукти харчування, одяг, предмети першої необхідності…


Учасники експедиції, містами Сходу, не лише дарували книги й роздавали гуманітарну допомогу, але й давали концерти. Волонтерів супроводжували відомі гурти: “KOZAK SYSTEM” та “Гайдамаки”, а також поети, аматорські співаки та барди. Інша частина експедиції так звані “спікери”, до яких відносилися й наші земляки, проводили зустрічі з місцевим населенням та розповідали про життя у Києві та містах Західної України. Слід зауважити, що у більшості прифронтових населених пунктах відсутні українські телеканали, і майже не чути українських радіоканалів. Виступи “спікерів” давали можливість жителям прифронтових міст почути правду з перших уст, про те що жителі України дуже переймаються війною на Сході, засуджують її, і усіма можливими способами намагаються допомагати громадянам Сходу України. Що наочно продемонстрував візит волонтерів.

У Білокуранську перед місцевою громадою виступив депутат Кам’янець-Подільської міської ради Степан Гурома. “Я розповідав про ситуацію на Заході, намагаючись поламати багато різних стереотипів, що склалися у жителів Східної України.” – розповідає волонтер.


Місцеве населення дякувало, нас за візит, за допомогу, за книги та предмети першої необхідності. З багатьма людьми обмінялися контактами, нас запрошували приїздити ще і ще…” Відвідали студенти ПДАТУ й споріднений виш – Луганський Національний аграрний університет, що розташований в евакуації, у Старобільську. До бібліотеки якого було передано книги.

Перебуваючи у прифронтовій зоні, кам’янецькі волонтери були вражені ситуацією із забезпеченням населення продуктами харчування та та предметами першої необхідності, бідністю,зруйнованою інфраструктурою та психологічним станом населення.

Миру вам, дорогі українці Східної України!

Микола Білий

 

 

Останне оновлення Понеділок, 18 квітня 2016 14:15  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні