ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Форум розвитку "Майбутнє Хмельницького"

Електронна адреса Друкувати PDF

Команда Громадянська Платформа Нова Країна спільно з низкою інших громадських організацій 22 травня провела Форум Розвитку «Майбутнє Хмельницького». З цією подією розпочалася реалізація першого етапу проекту “Публічна політика».

Першим містом, з якого починається проект, став Хмельницький, де за підтримки міського голови Олександра Симчишина проводиться першій захід – Форум Розвитку «Майбутнє Хмельницького».

Мета проекту – створення платформи для тісної та конструктивної взаємодії громадських активістів, бізнесу та влади для спільного формування стратегічного бачення майбутнього міст та подальшої співпраці у розробці та реалізації проектів розвитку міст та регіонів.

Перший етап триватиме з травня по вересень 2016 року та пройде у п’яти містах. Після цього передбачається розгортання проекту в інших містах обласного значення.

У форумі взяли участь співзасновник Нової Країни Андрій Длігач, методолог та засновник «Школи фасилітаторів Нової Країни» Ганна Валенса, керівник проекту «Публічна політика» та координатор регіональних проектів Нової Країни Олена Горб. Захід відбувся в інтерактивному форматі “світового кафе”. У масштабному брейнштормі змогли взяти участь одночасно кілька сотень учасників.


Учасники проекту сформували перелік проектів, які допоможуть досягнути стратегічних цілей розвитку, підвищать свої управлінські компетенції та комунікаційні навички. Така інтенсивна взаємодія впродовж чотирьох місяців буде сприяти зростанню соціального капіталу міста, а це, як відомо, – один із важливих чинників економічного росту. Добре налагоджені соціальні взаємини в громаді, високий рівень довіри та співпраці роблять її більш привабливою для будь-якого інвестора. А Кожне місто-учасник проекту зможе отримати потужну консультаційну підтримку, що забезпечить результативне впровадження напрацювань робочих груп.


Наприклад, в Одеській області знайшли спосіб вирішити питання розселення інвалідів-переселенців із зони АТО шляхом створення житлових приміщень на базі старих пансіонатів та санаторіїв. У Дніпропетровську працюють над запуском муніципальної WiFi-мережі та запустили онлайн-платформу для контролю за забрудненням навколишнього серидовища «Громадський промисловий контроль».

Готовність долучитись до проекту вже висловили Чернігів та Луцьк. В цих містах експерти Нової Країни за підтримки органів місцевого самоврядування проведуть низку заходів, які передбачають активну участь громадськості

Наталя Горденко

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні