ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Зліт молодих лідерів Хмельниччини

Електронна адреса Друкувати PDF

В ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» з 21 по 23 вересня відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області. Програма зльоту, як і зазвичай, була досить насиченою та активною, передбачала спортивні змагання, квест, козацькі забави та розваги, презентацію власних творчих проектів, навчально-мотиваційні тренінги.


Задля формування конструктивного діалогу між дорослим та учнівською молоддю, подолання бар’єрів у спілкуванні та налагодження ефективної співпраці у великій різновіковій команді за мету зльоту було поставлено об’єднання роботи секцій лідерів учнівського самоврядування та заступників директорів з навчально-виховної роботи. Протягом трьох днів учасники спільно працювали над командними завданнями, брали участь у тренінгах, презентації флеш-мобу.

З учнями працювали професійні тренери та методисти. Під час заходу неординарно презентував свою роботу учнівський актив ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей», також під керівництвом Жанни Коцур заступника директора з навчально-виховної роботи було організовано низку креативних заходів, зокрема флеш-моб задля привернення уваги меценатів до реконструкції старовинного маєтку, який знаходиться на території навчального закладу.

Програма заходу була надзвичайно обширною та різноманітною, заохочувала молодих лідерів поєднувати навчання, самовдосконалення, спорт та розваги.

До прикладу, в творчому проекті «Полум’яний фреш», під час інсценізації української пісні, молоді лідери проявили себе не тільки як генератори креативних ідей, а й як невичерпно творчі особистості, пронизані любов’ю та патріотизмом до Батьківщини. По закінченню заходу на усіх учасників зльоту чекав сюрприз, який люб’язно підготував директор навчального закладу Олександр Боровик  неймовірне за розмірами багаття та смачна юшка, під час частування якою учні запустили небесні ліхтарики, та загадали бажання про мир на Україні.


Основною метою навчально-патріотичного зльоту було не тільки налагодження продуктивної роботи лідерів протягом наступного року, вибори нового президента до Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування лідерів професійно-технічних навчальних закладів області, затвердження плану роботи на новий навчальний рік, а мотиваційне об’єднання роботи в спільній команді викладач – учень.

Під час презентації агітаційних програм неочікувано два лідери на пост президента зняли свої кандидатури, здивувала та проявила рішучість у своїх діях, довела власним прикладом, та презентувала переконливий проект роботи Ради – Олеся Парфенюк, учениця Хмельницького професійного ліцею, яка і стала вдруге президентом ХОРУС ПТНЗ.

З метою привернення уваги молоді до активної позиції у суспільстві, по завершенні зльоту учасники презентували флеш-моб «Україна – це ми», надалі в планах Ради традиційно запис міні-фільму про зліт та промо-ролику флеш-мобу.


Незабутнім подарунком від організаторів зльоту та директора ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» стала екскурсія до курортного міста Сатанів, де відвідали одну з найстаріших синагог фортечного типу на Україні та туристичні об’єкти здравниці, майже усі учні вперше бачили подібні місця. Яскраві враження перехоплювали дух, а надзвичайно потужна енергетика місця спонукала молодих лідерів до продуктивної роботи над собою і в учнівських колективах.

Лінда Хомяк - завідувач організаційно-масовим

відділом ХДЦЕВУМ

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні