ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Роман з дитинства любив сцену...

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Якобчук Роман Іванович народився 21 січня 1982 року в селі Пеньки, Старокостянтинівського району. Вихованець Вовковинецької школи-інтернату для дітей сиріт. Навчався у Хмельницькому ПТУ №8, згодом у Чорноострівському професійно-аграрному ліцеї. Учасник Революції Гідності. Коли розпочалася війна на Сході України - пішов добровольцем на фронт. Загинув 19 серпня 2015 року поблизу селища Опитне Яссинуватського району на Донеччині.
Посмертно нагороджено відзнакою Хмельницької міської громади «Мужність і відвага». Захоронено Романа Якобчука у місті Хмельницькому на Алеї Слави.

З перших днів народження доля розпочала випробовування для Романчика. Через матеріальні нестатки мати ще в пологовому будинку залишила малюка. Планувала, що через рік повернеться, але перебороти життєві труднощі не зуміла, до сина так і не приїхала. Після Хмельницького будинку дитини Романа перевели до Хмельницького дитячого будинку, де він перебував до досягнення шкільного віку. А з 31 серпня 1989 року за направленням Хмельницького обласного відділу освіти  був влаштований на навчання і виховання у Вовковинецьку школу-інтернат для дітей-сиріт, що на Деражнянщині, яку закінчив 29 червня 1997 року.

 

Романа відразу полюбили діти і дорослі. Малим – мав схильність до повноти. Рожевощокий, пухнатий хлопчак завжди посміхався, дуже любив допомагати і щось смачненьке поїсти. Роки йшли, але бажання працювати і допомагати переросло в добру звичку. Не міг похизуватися високими оцінками з предметів Роман, але помічником завгоспа гордо називався.  Ніхто не міг краще обкопати клумби, дерева в саду, провести обрізку плодових дерев, напоїти коней. Крім того, хлопець був дружелюбним, дуже полюбляв сцену, відвідував ляльковий гурток.


Після  дев’ятого класу вирішив отримати робітничу професію й продовжив навчання у Хмельницькому ПТУ №8, пізніше – у Чорноострівському професійно-аграрному ліцеї. Якобчук Роман завжди мріяв про родину. Будучи вже дорослим, познайомився із жителькою м. Хмельницького  Наталією Володимирівною, яка гостинно прийняла його в сім’ю як названого сина, маючи двох власних дітей, які полюбили Романа, як старшого брата. До Наталії він відносився з повагою, прислухався до її порад, допомагав у господарстві. Коли розпочалась революція гідності, Роман  був учасником майдану, а коли розпочалася війна  -  добровольцем пішов на фронт. Зозуля накувала йому не багато років, які прожив він гідно і загинув як герой. Зі слів бойових товаришів, Роман не піддавався страхові, не ховався за спини друзів, говорив, що втрачати йому нічого. На Спаса, 19 серпня 2015 року, відійшов у вічність Роман під час танкового обстрілу взводного опорного пункту поблизу селища Опитне, Ясинуватського району, Донецької області. Посмертно нагороджено відзнакою Хмельницької міської громади «Мужність і відвага».  Захоронено Якобчука Романа Івановича у місті Хмельницькому на Алеї Слави.
Вічна пам"ять Герою!

 

 

Останне оновлення Середа, 09 листопада 2016 14:47  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні