ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Валентина Базелюк: "В єдності і спільності дій - наша сила!"

Електронна адреса Друкувати PDF

Меморандум про спільні дії в ім’я України на території Хмельницької області громадських національно-патріотичних організацій Хмельниччини відбувся 24 листопада в обласному центрі.

 

В той день у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва було людно. Тут, за столом. зібралися представники громадських організацій, громадські активісти, місцеві мас-медія. Координатор національного руху «ДІЯ» (державницька ініціатива Яроша) Валентина Базелюк: «Сьогодні наша зустріч повʼязана з ратифікацією меморандуму, ініційованою ГО «ДІЯ» щодо обʼєднання національно-патріотичних сил України. Зараз присутні більше 20-ти громадських, тобто, це люди, які хочуть змінити Україну на краще. Хочу відмітити, що нині по всій Україні проводяться такі меморандуми, мета яких - обʼєднання патріотичних сил для збереження і розбудови країни. Наші завдання під номером один – це земельні питання та створення реабілітаційних центів в м.Хмельницькому для воїнів АТО, які мають потребу в лікуванні та оздоровленні. Ми налаштовані на позитив і, сподіваємося, що результати будуть добрими. Адже наше головне завдання комітету національної дії – зберегти країну. А задля цього треба вибрати один вірний напрямок роботи, бо тільки в єдності і спільності дій – наша сила».

На меморандумі були також присутні гості з Києва – голова правління ГО «ДІЯ», кіборг з позивним «Богема» Андрій Шараскін та політичнийі громадський діяч Тарас Стецьків.


Андрій Шараскін: «Комітет національної дії – це обʼєднання патріотичних організацій з метою створення широкого громадсько-політичного руху. Це та сила, яка має відношення і вплив до того, що влада робить на місцях. І треба зробити так, аби влада повернулася обличчям до народу. Один з таких методів – громадський тиск. Згадаймо основну вимогу Майдану – Закон однаковий для всіх. Натомість, що показали люстрації? Псевдо люстрації і псевдо призначення. А в Конституції записано, що власником усіх ресурсів і надр України є її народ, але в житті, як бачимо – все навпаки. Наша мета – держава має стати українською по суті, а не лише за формою і символами. Тому є надія, що зі створенням робочої групи за назвою Комітет національної дії, ми зможемо створити і кадри, які будуть кувати боротьбу за гідне і достойне життя громадян України».

 

Наталя Горденко

 

Останне оновлення Четвер, 24 листопада 2016 17:15  

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні