ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Україна - країна підприємців"

Електронна адреса Друкувати PDF

У Хмельницькому 14 грудня, стартував перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців». Перший бізнес-форум об'єднав у Хмельницькому понад двісті молодих підприємців і тих, хто тільки мріє про власну справу. Проект покликаний показати можливості й перспективи для ведення бізнесу та сприяти створенню понад мільйона нових робочих місць по всій країні.

Форум організували Приватбанк спільно з Українським союзом промисловців та підприємців. Долучилися до нього і представники місцевої влади, які заявляють про свою підтримку і мають наміри компенсувати підприємцям частину відсотків за банківськими кредитами задля створення робочих місць.

Директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький розповів, що ПриватБанк, надає кредити малому і середньому бізнесу через платформу «Кредити українському бізнесу», запросив українські банки приєднатися до програми фінансування підприємців.

«Ми бачимо потреби, які самі не здатні реалізувати, тому прийшли висновку, що треба створювати не банківську, а надбанківську платформу, до якої може долучитися дуже велика кількість партнерів, - вважає Юрій Браніцький. - Приклади розвитку інших країн не дають інших рецептів створення ефективної економіки без відчутної ролі малого і середнього бізнесу. Та підприємницька жилка, яка закладена чи не в кожному українцю, допоможе витягнути країну з кризи».

 

«Найціннішим у 3-му тисячолітті є людський потенціал. А ми втрачаємо його на очах. Виїжджають за кордон працівники, і тільки малий і середній бізнес, розвиваючись, може зупинити цей процес, дати відчутний внесок у ВВП», - переконаний банкір.

За його словами, лише на Хмельниччині Приватбанк за час дії програми «Країна успішного бізнесу» (КУБ) профінансовано понад 120 бізнес-проектів. Разом з тим, місцева влада, розуміючи важливість розвитку бізнесу і створення робочих місць, також йде назустріч підприємцям. Як відзначив міський голова Олександр Симчишин, підняття теми, коли підприємець стимулює іншого підприємця в створенні нових робочих міст, дуже потрібне. Головне – підвищити довіру підприємців, які б не боялися робити інвестиції.

«Наразі ми розглядаємо досвід одного з міст України, яке нещодавно на сесії прийняло програму про стимулювання створення робочих місць через відшкодування кредитної ставки для підприємців. Є навіть варіант, коли кожне робоче місце стимулюється матеріальною виплатою - 20-30 тисяч гривень. Ми теж зараз цей варіант вивчаємо, аналізуємо. Цілком можливо, що таку програму запропонуємо депутатам міської ради», - каже Олександр Симчишин.

За словами міського голови, об’єктивно, міський бюджет може починати з 3-4 мільйонів гривень, для того, аби запускати програму, стимулювати створення робочих місць через відшкодування відсоткової ставки. Треба стимулювати в першу чергу виробництво. Зважаючи на специфіку міста, не забудемо сферу послуг і торгівлю. На розгляд депутатів запропонують програму на одній із сесій з початку року, яка на думку посадовця,буде підтримана.

Наталя Горденко

 

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні