ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

ФАКТИ ПРО КУРІННЯ КОНОПЕЛЬ

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Шкода вживання конопель для дихальної системи

За винятком психіки і нервової системи, найбільшої шкоди куріння конопель завдає органам дихання. У доповіді “Коноплі і медицина” Інституту Медицини США, що вийшов в березні 1999 року, підкреслюється, що “куріння конопель приводить до надходження в організм небезпечних для здоров’я речовин“.

Смоли, що містяться в димі конопель, рослинні мікроволокна і азотовмісні продукти горіння здатні викликати хронічний обструктивний (тобто, що закупорює дихальні шляхи) бронхіт і емфізему легенів (порушення еластичності бронхів і легеневої тканини). Разом з тим те, що поступає в кров з диму конопель чадним газом ці захворювання знижують насичення крові киснем, і отже, призводять до кисневого голодування головного мозку. Крім того, комбінація хронічного бронхіту і дії хімічних речовин каннабиса, що містяться в димі, що продовжується, може призвести до розвитку раку легенів.

Вплив вживання конопель на імунну систему

У 1998 році в Сполучених Штатах проводилася “Національна конференція з використання конопель” (National Conference on Marijuana Use). У матеріалах конференції представлена значна кількість наукових доповідей, що стосуються всіх аспектів застосування конопель. ТГК пригноблює роботу кліток імунної системи. Це, у свою чергу, зменшує здатність організму чинити опір інфекціям. У завершальних словах доповіді відмічено, що широкий спектр негативного впливу ТГК на імунну систему може сприяти навіть розвитку різних типів ракових пухлин.

Вплив куріння конопель на репродуктивну функцію

Хронічна інтоксикація каннабисом викликає зменшення кількості сперматозоїдів в насінній рідині, а також знижує їх рухливість (грубо кажучи, життєздатність). У жінок хронічна інтоксикація коноплями порушує менструальний цикл. Можливо, що ці розлади є наслідком порушення балансу статевих гормонів. Інтенсивне і регулярне куріння жінкою конопель під час вагітності призводить до появи у новонародженого так званого “фетального каннабисного синдрому”, що виявляється в недостатній вазі, неспокої, збудливості і ослабленню природних рефлексів. При рідкісному курінні конопель такого синдрому не наголошується, але вплив її споживання матерью під час вагітності на психіку дитини до цих пір залишається невивченим.

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні