ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

"Жити по-новому - це тарифний геноцид"

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Під такими гаслами вчора під стінами Хмельницької обласної ради перед пленарним засіданням чергової 11-ї сесії відбувся мітинг. За оцінками правоохоронців на нього зібралося близько 270 осіб.

Прості громадяни за підтримки ВО «“Свобода” та ГО “Сокіл”перед входом у приміщення Хмельницької обласної ради зустрічали депутатів із прапорами та плакатами. На сходах приміщення обласної ради депутатів також «зустрічало» опудало зі свинячою головою. Під стінами адмінбудівлі сформувалося два табори мітингуючих. Перший складався із представників громадськості та місцевих громадських організацій. Його учасники підняли актуальні питання тарифів та погіршення умов життя населення в цілому. Люди стояли із плакатами «Владо, не знищуй малий бізнес Хмельниччини!», «Де наші робочі місця?», «Ні війні!», «Жити по-новому – це тарифний геноцид», «Не заважайте працювати селу» та «Жити по-новому – це не їсти, не пити, очима світити». Вимоги громадян – не знищувати малий бізнес, зменшити тарифи та покращити життя людей у загальному. Звернення від людей до сесійного розгляду подав громадський активіст Алім Міщук. На інший мітинг зібралися представники ВО «Свобода» та громадської організації «Сокіл». Правда мітингувальники були частково нетутешні: спеціально на мітинг до Хмельницького приїхали члени ВО «Свобода» з Вінницької, Чернівецької та Тернопільської областей. Учасники мітингу вимагали не притягувати до кримінальної відповідальності депутата-свободівця Хмельницької облради Віктора Бурлика за розтрощений ним минулого тижня у приміщенні облради турнікет. Ще однією вимогою протестувальників було звільнити з посади голову облдержадміністрації Олександра Корнійчука. Нацгвардійці із касками стояли по всьому периметру будівлі та всередині неї. Під час пленарного засідання чергової 11-ї сесії у залі депутатам вимоги активістів озвучив голова хмельницького обласного осередку «Свободи» Олег Лопатовський. Звернення від активістів адресувалося начальнику ГУ Нацполіції у Хмельницькій області Миколі Семенишину. У тексті звернення вони вимагали звільнити патріотів, проти яких порушені кримінальні справи, серед яких і Віктор Бурлик.

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні