ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Виставка-конкурс "Диво-писанка" чекає на вас

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На днях, 3 квітня, в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу «Диво-писанка».


Писанка — символ України, національне культурне надбання, котре репрезентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

З метою залучення учнів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді багота років поспіль проводить обласної виставки-конкурсу писанкарства та вишивки на пасхальну тематику серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельничинни.

У заході взяли участь 22 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, де мали змогу репрезентувати роботи, виконані в різних – як традиційних, так і сучасних техніках писанкарства та вишивки. Виставку доповнюють чудові авторські тематичні пасхальні композиції, а також вишивані вироби на сакральну тематику. Такий незвичайний формат конкурсу не обмежував учасників у прояві їхньої індивідуальності та фантазії.

З вітальним словом виступила Тамара Танчук директор Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, Наталія Березюк - завідувач відділу мистецтв Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва розповіла про експозицію виставки. Мистецтвознавець, член Національної спілки художників України Володимир Голунський поділився з присутніми своїм баченням виставки, висловив вдячність майстрам, які взяли участь в конкурсі. Валентин Ільїнський, член Ради Українського Геральдичного товариства зробив короткий екскурс в історію писанкарства.


Правду кажуть, що писанка

— це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя — історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і різномаїття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам, представлених на виставці.

Сподіваємось, що традиція щорічного проведення виставки-конкурсу — це лише перший етап у відновленні і збереженні традицій українського писанкарства, а юні аматори ще не раз потішать нас надзвичайними витворами, у які вкладають новизну світосприймання та індивідуальну безпосередність.

 

Н.Мельник, методист декоративно-ужиткового мистецтва Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні