ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Літні табори – під пильним оком правоохоронців!

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Справжнє шоу для 250 вихованців дитячого табору «Чайка» у Головчинцях Летичівського району влаштували працівники Державтоінспекції спільно із іншими службами УМВС України в Хмельницькій області.

За ініціативи керівництва міліції Поділля прийнято спільне рішення, щодо проведення профілактичних заходів в стаціонарних оздоровчих таборах відпочинку для дітей.

Згідно графіка виїзду у дитячі оздоровчі табори на території Хмельницької області працівниками підрозділів КМСД, СЗГ, Сокіл, Беркут, Державтоінспекції, майже через день три місяці поспіль будуть здійснюватись візити в табора для проведення широкомасшабної роботи із дітьми.

Табір «Чайка» став першим з 12 подібних закладів в області, які у межах оперативно-профілактичної операції «Літо-2013» мають на меті відвідати правоохоронці з метою профілактики та ознайомлення дітей з професією міліціонера.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей разом із працівниками Державтоінспекції розробили спеціальну  програму, за якою в ігровій формі школярі ознайомляться з усіма тонкощами роботи різних служб міліції.

Виступ розпочав вже давно знайомий Славко-Хоробрик. Даїшник привітався із дітлахами, розповів йому про свої пригоди та побажав гарного літнього відпочинку. Після чого працівники ДАІ повторили з малечою Правила дорожнього руху у вигляді різноманітних вікторин та конкурсів. Діткам, які приймали участь в конкурсах Славко-Хоробрик особисто подарував, нововведення чудову дитячу настільну гру «З Славком-Хоробриком грай – Правила дорожнього руху вивчай». Кожній дитині інспектора вручили профілактичну листівку з безпеки дорожнього руху.

Після конкурсів, які провели Даївці, бійці спецпідрозділів продемонстрували дітям показові виступи: прийоми рукопашного бою, приклади затримання імітованих правопорушників, вправи зі стрільби та захоплення заручників.

Далі таборяни змогли сам на сам поспілкуватися та сфотографуватися з працівниками міліції, взяти у руки бойові автомати, приміряти на себе захисні шоломи та куленепробивні жилети, побували у спецавтомобілях ДАІ та віддавали накази через справжню радіостанцію.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

(Свідерська С.М.)

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні