ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

У колі друзів та однодумців

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нещодавно відбувся збір обласної ради старшокласників. У роботі збору взяли участь лідери учнівського самоврядування та координатори дитячого руху з 26 регіонів області.

 

Захід відбувся за участю директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації В.І.Очеретянка, директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. М. Гончарука, заступника директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Н. К. Жолобок, завідувача сектору естетичних дисциплін                     Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти А. Є. Махмутової У своєму виступі директор Департаменту дав високу оцінку діяльності обласної ради старшокласників та висловив готовність підтримувати ідеї та проекти, запропоновані лідерами.  У ході збору присутні ознайомилися із  презентаціями проведення територіальних зборів лідерів учнівського самоврядування, оздоровчої зміни літньої школи лідерів учнівського  самоврядування в позашкільному навчальному закладі «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» міста Хмельницького та з презентацією участі делегації Хмельницької області у Всеукраїнській школі управлінської майстерності.
Григорій Гончарук висвітлив питання діяльності обласної ради старшокласників, як представницького органу лідерів учнівського самоврядування  регіону.
Жолобок Н. К. наголосила на  ролі територіальних зборів у роботі лідерів учнівського самоврядування та відмітила важливість організації оздоровчої зміни літньої школи лідерів.

 

Під час засідання круглого столу лідери активно обговорювали питання підвищення рівня довіри органів влади до учнівського самоврядування, організації круглих столів з посадовцями під час канікул та роботи пришкільних таборів, участі лідерів у спільних проектах, навчанні та спілкуванні.  Переважна більшість юних лідерів зосередилась на нагальних питаннях соціального та культурного розвитку Хмельниччини, питаннях вступу України до ЄС, активізації міжнародних зв’язків з метою обміну досвідом та  обговорили пропозиції до плану роботи обласної ради старшокласників.
Внесено та підтримано пропозицію створення банку цікавих проектів  та заходів (просвітницького, розважального  напрямків). Лідер - представник з Дунаєвецького району наголосив на актуальності поширення найкращого досвіду серед членів ради старшокласників, волонтерського руху та запропонував до розгляду проект «Добро і милосердя – два крила, на яких тримається людство». Хмельницький район ініціював екологічний проект «Чисті думки – чиста земля», м. Славута - проекти «Моя мала Батьківщина», «Повір у себе», Шепетівський район – «Молода січ».
У результаті було ініційовано та підтримано низку цільових молодіжних проектів, затверджено план роботи обласної ради старшокласників на 2014 рік,  обумовлено роботу сайту обласної ради старшокласників.
В рамках програми збору проведено фотоквест на тему «Позитив» та екскурсію до виставкової зали центру ім. Миколи Реріха.

 

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні