ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876
Загиблі в АТО

"Україна мене - викохала"

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Андрій Іванович Рибцов народився в Росії, в родині військового. Навчався у школі № 12 м. Хмельницького. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. За час служби пройшов війну в Афганістані. У березні 2014 року прийшов добровольцем до військкомату. Служив командиром артилерійської батареї у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Повернувшись з фронту офіцер, активно займався громадською діяльністю та справами ветеранів АТО. Очолював Хмельницьку Спілку учасників бойових дій, Хмельницьку обласну філію ГО «Українська асоціація інвалідів АТО». Був директором хмельницької футбольної команди ветеранів АТО — ФК «Легіон». Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Помер від обширного інфаркту 11 березня 2017 року. Похований на Алеї Слави м.Хмельницького.

Детальніше...
 

"Чистота - це здорові думки і менше хвороб"

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Іван Олександрович Мельник народився 7 липня 1994 року в м.Хмельницькому. Навчався в СЗОШ №15, яка нині носить імʼя Олександра Співачука. У 2012 році закінчив школу і вступив до ХНУ за спеціальністю «Вчитель фізичного виховання і реабілітолог». Активно займався спортом, здобув звання кандидата у майстри спорту. У лютому 2016 року вступив до лав Збройних Сил України і служив у військовій частині А 3808 м.Хмельницького. Уклавши контракт, з 28 вересня 2016 року, служив в зоні АТО. Смертельне поранення від кулі снайпера отримав 25 квітня 2017 року під Новгородським, що на Донеччині. Похований на Алеї Слави м.Хмельницького. Почесний громадянин м.Хмельницького.

Детальніше...
 

"На своїх три постріли - заробив чесно!.."

Електронна адреса Друкувати PDF

Дмитро Олександрович Вирво народився 5 лютого 1979 року в м.Хмельницькому. Навчався в ЗОШ №9. Після закінчення школи поступив до АПВУ ім. Б.Хмельницького, яку успішно закінчив і був направлений у прикордонний загін на Сумщину. Служив начальником оперативного відділу і водночас продовжував навчання в академії на інтернатурі.

У травні 2014 року пішов добровольцем по мобілізації. В зоні АТО служив на посаді заступника командира 7-го Хмельницького територіального батальйону.

Помер 27 квітня 2017 року. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ствупеня. Похований на Алеї Слави в м.Хмельницькому.

Останне оновлення Неділя, 20 серпня 2017 08:23 Детальніше...
 

Він мав у серці благодать

Електронна адреса Друкувати PDF


Олександр Тарасович Яворський народився 9 березня 1969 року в м.Деражні, у сім’ї військовослужбовця. Навчався у ЗОШ №9 М.Хмельницького. Закінчивши школу прапорщиків, проходив службу у складі Збройних сил України у підрозділах військової розвідки.Був мобілізовний до лав Збройних сил України 16 серпня 2014 року. Службу проходив у складі ІІ окремої роти полку оперативного забезпечення. З 29 жовтня 2015 року служив за контрактом. Раптово помер у потязі 15 грудня 2016 року під час ротації із зони проведення антитерористичної операції у пункт постійного призначення.

Похований на Алеї Слави м.Хмельницького. Почесний громадянин м.Хмельницького.

Детальніше...
 

Спочатку у дім заходила усмішка, а потім Діма...

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Івах Дмитро Анатолійович народився 1 жовтня 1989 року в м.Хмельницький. Навчався в ЗОШ №27, яка нині носить його імʼя. У 2013 році закінчив Академію за спеціальністю «Управління діями підрозділів аеромобільних військ». Остання посада — командир роти 95-ї окремої аеромобільної бригади. З весни 2014 року перебував у зоні АТО. Трагічної миті 18 січня 2015 року, під час утримування коридору до аеропорту Донецька, бійці потрапили під обстріл з РСЗВ «Град». Осколок влучив Дмитру у голову, він загинув на місці. Похований на Алеї слави м.Хмельницького. Старший лейтенант Дмитро Івах нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

 

«Він міг приїхати серед ночі – з посмішкою, з квітами, з тортом… У цьому був весь мій брат, - згадує В’ячеслав Івах. Він дуже любив робити подарунки, ніколи не дарував грошей, а саме подарунки. Весь батьківській і мій дім у його подарунках, які скрізь: на стінах, на столах… Робив це він від душі, по-щедрому, по-багатому. Любив дарувати своїй племінниці іграшки у її зріст, дарунки-символи, як от вишиванки. І до того ж робив це завжди з сюрпризами: приміром, його ніхто не чекає, а він, візьми, і приїде… Тоді ми всі так раділи, ніби сонцю у захмарний день! До цих пір не віриться, що Діми немає. Боляче і тяжко з цим жити…»

Останне оновлення П'ятниця, 20 січня 2017 12:57 Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні