ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

З вірою хмельничани занурювались у воду

Електронна адреса Друкувати PDF

 

Хрещення - одне з головних церковних свят. Вважається, що саме в той момент, коли Ісус увійшов у води Йордану, він взяв на себе всі гріхи людства. Саме з цієї події почався шлях земного служіння Христа.

Детальніше...
 

"Червона рута" вперше звучала на органі в Хмельницькому

Електронна адреса Друкувати PDF
Вчора увечері хмельницькі шанувальники органної музики були у захваті, коли вперше почули як натхненно знамениту мелодію пісні «Червона рута» виконував відомий італійський органіст-імпровізатор Сальваторе Пронесті. Свій концерт він присвятив памʼяті талановитої 26-річної італійської скрипальки Греті Медіні, яка нещодавно трагічно загинула. Отже, звучить музика Вічності… Це вже друга подорож Сальваторе Пронесті в Україну. Його гастрольний тур охоплює, крім Хмельницького, ще три міста: Харків, Одеса і Чернівці. Як зізнається сам маестро, вперше Україну він відвідав у жовтні минулого року. Він у захваті від багатої української культури. Особливо йому подобаються мелодії українського гімну і пісні «Червона рута», які він дуже емоційно виконує на органі.

Сальваторе, - каже маестро, означає «спаситель», можливо саме тому мені так щастить в Україні, адже всюди трапляються добрі люди, які мені допомагають і з якими приємно спілкуватися. Окрім, української культури мені дуже сподобалась національна кухня – український борщ і вареники – це неперевершені страви! Сьогодні Сальваторе Пронесті активно концертує, бере участь в міжнародних фестивалях, займає пост Почесного органіста в соборі Мілено-Нікотера-Тропеа, а також капельмейстера Капели собору у Вібо Валенсія. Втретє органіст-імпровізатор планує завітати в Україну цьогоріч у серпні до м.Чернівці, де відбуватиметься міжнародний фестиваль органної і камерної музики. Можливо, там він виконає на органі свої перші імпровізації, присвячені памʼяті загиблим в АТО Героям України. Отож, до зустрічі, маестро! Наталя Горденко.

 

Підсумки року англійської мови

Електронна адреса Друкувати PDF
У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося офіційне закриття Року англійської мови в Україні «Англійська мова: наші досягнення та успіхи», за участю волонтера Корпусу Миру Алана Майкла Янга, та американеця Річарда Бартана Протягом року в бібліотеці було проведено низку інтерактивних заходів, організовано ряд різновікових розмовних клубів з носіями мови та клуби по вдосконаленню знань з англійської мови та її вивченню. Практичні заняття для держслужбовців, фахівців бюджетних організацій, уроки для людей похилого віку, підготовка студентів до здачі тесту для вступу у вищі навчальні заклади США. Окрім цього, бібліотека приєдналася до спроби подолати світовий рекорд Гіннеса та взяла участь у наймасштабнішому уроці з англійської мови, підтримала проект «Display – кросинг» та організувала виставку «Книжковий Біг-Бен». Для відвідувачів бібліотеки відбувались зустрічі з американцями та учасниками програм обміну.
Детальніше...
 

"Україна - країна підприємців"

Електронна адреса Друкувати PDF

У Хмельницькому 14 грудня, стартував перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців». Перший бізнес-форум об'єднав у Хмельницькому понад двісті молодих підприємців і тих, хто тільки мріє про власну справу. Проект покликаний показати можливості й перспективи для ведення бізнесу та сприяти створенню понад мільйона нових робочих місць по всій країні.

Детальніше...
 

Подарунки для дітей від американської діаспори

Електронна адреса Друкувати PDF

Більше 700 подарунків отримають діти учасників АТО області від американської діаспори.Їх планують роздати на спеціально організованому концерті 21 грудня. Всі, хто хоче долучитися до акції – читайте і телефонуйте!

Детальніше...
 

Валентина Базелюк: "В єдності і спільності дій - наша сила!"

Електронна адреса Друкувати PDF

Меморандум про спільні дії в ім’я України на території Хмельницької області громадських національно-патріотичних організацій Хмельниччини відбувся 24 листопада в обласному центрі.

Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні