ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА виходить з 14.02.2008 Передплатний індекс 99876

Легкий способ бросить курить

Електронна адреса Друкувати PDF

>Аллен Карр

Главная мысль, красной нитью проходящая через все книги Аллена Карра — это искоренение страха. В самом деле, его талант и его усилия как писателя и терапевта направлены на то, чтобы помочь каждому справиться с тревогами и страхами, которые мешают жить пол­ноценной жизнью и наслаждаться ею. Это ярко демонстрируют его книги, ставшие бестселлерами во многих странах мира: «Легкий способ бросить курить», «Единственный способ навсегда бросить курить», «Легкий способ похудеть», «Как помочь подростку бросить курить» и другие. В прошлом высококвалифицированный и весьма успешный бухгалтер, Аллен Карр был заядлым курильщиком и выкуривал по сотне сигарет в день. Эта привычка грозила разрушить всю его жизнь, пока в 1983 году после бесчисленных и безуспешных попыток бросить курить он наконец не открыл собственный способ раз и навсегда избавиться от этого пристрастия. Аллен Карр выработал собственную методику отказа от никотина, известную теперь всему миру как «Легкий способ бросить курить». Его метод, демонстрируя феноменальную эффективность, получил признание среди специалистов, приобрел широкую популярность и пользуется огромным успехом во многих странах мира. Аллен Карр создал всемирную сеть клиник, специалисты которых помогают курильщикам бросить курить и справиться со своей зависимостью. Книги Аллена Карра изданы более чем на двадцати языках во многих странах мира. Десятки тысяч людей обратились за помощью в его клиники; число пациентов, бросивших курить благодаря использованию его метода, превышает 95% от общего количества обратившихся за помощью. Клиники Аллена Карра дают каждому курильщику гарантию исцеления от никотиновой зависимости и гарантию возврата денег, потраченных на курс лечения, в случае неудачи.

Від редакції: книга друкується в скороченному варіанті.

Детальніше...
 
 

Ой, заміж невтерпіж!

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Якось мудрий Соломон передбачив: «Одружуєтеся ви чи не одружуєтеся – і в першому, і в другому випадку про це пошкодуєте». Можливо, за часів царя Гороха це висловлювання мало сенс, але в наші дні і неможливе можливо за умови, якщо така делікатна справа довірена професіоналам. Хто я? Ви самотні? Скажіть собі без зайвої удаваної скромності: «Мені потрібний чоловік або мені потрібна дружина». І твердо ідіть у шлюбне агентство. Не варто думати, що ви не можете брати шлюб з чоловіком, якого зовсім не знаєте. Найголовніше дізнатися, хто ви є самі, оскільки можна прожити ціле життя, так і не пізнати свого Я.

Детальніше...
 

Шлюбне агенство

Електронна адреса Друкувати PDF

Шлюбне агенство «ЛаНа» вітає Вас

Кажуть, що все-таки існує формула щастя… Принаймні, така думка побутує здавна у народі: по-справжньому щаслива та людина, котра вранці з радістю йде на роботу, а увечері її чекають вдома. Здавалось би, така проста і звичайна формула, але інколи до неї такий довгий і важкий шлях життя. Адже у житті жодне багатство і жодна кар’єра не зможуть замінити звичайної сім’ї – клітинки великого людського почуття, яке називають щастям.

Детальніше...
 

НАСИЛЬСТВО В сучасній СІМ’Ї

Електронна адреса Друкувати PDF

НАСИЛЬСТВО В сучасній СІМ’Ї — хвороба суспільства
Насильство в сім’ї в його різних формах придбало в нашому суспільстві такі масштаби і глибину, які загрожують безпеці суспільства і особи: 30 - 40 відсотків всіх тяжких злочинів здійснюється в сім’ї, 38 відсотків від загального числа убитих на грунті сімейно-побутових конфліктів складають діти, інваліди, жінки, нездатні себе захистити. Головні жертви насильства в сім’ї - діти. Батьки щорічно б’ють дітей у віці до 14 років. Рятуючись від насильства, тисячі дітей біжать з будинку, багато з них знаходиться в розшуку. І оскільки не існує закону, що ефективно захищає від побутового насильства в сім’ї, з’явилася нова біда - самосуди - розправи з сімейними тиранами як форма вимушеного самозахисту.

Детальніше...
 

Чому підлітки стають агресивними?

Електронна адреса Друкувати PDF
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Сумна статистика показує , що дедалі частіше за розбій , пограбування та , навіть , вбивство до в’язниці потряплють підлітки. Кількість бійок в школах невпинно росте , до речі, участь у них дедалі частіше беруть і дівчата.

Детальніше...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Реклама

ТДВ «Хмельницькзалізобетон»

Пропонує вироби з деревини, виготовлені на німецькому обладнанні «weinig», двері виготовлення дверних полотен.

- дошка підлоги, блок-хауз, вагонка
- сходинки та під сходинки
- широкий вибір продукції зі складу та на замовлення

м.Хмельницький, вул.Чорновола, 31,т.64-51-97


КП «Цивільжитлобуд»

Проводить будівництво –1, 2, 3 – кімнатних квартир поліпшеного планування: вода, газ, індивідуальне опалення, дитячий майданчик, металопластикові вікна, утеплені стіни, парковка, офісні приміщення. Продаються приміщення під офіси, гаражі та магазини. Виконуємо будь-які будівельно-монтажні роботи.

м.Хмельницький, вул. Камʼянецька, 47,
т. 72-07-75, 65-85-03, 70-69-75, 050-824-91-64
www.civbuild.com

 


Будівельна компанія "Діта"

виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.
Ми почали свою діяльність з невеликіх обсягів ремонтніх робіт.
Але сьогодні наша компанія досягля значних успіхів у сфері будівництва і є лідером ринку у нашому регіоні.
Компанія розвивається і рухається у ритмі нових тенденцій та технологій.
Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу.
вул. Червоноармійська, 5
29009 м. Хмельницький

+38 (0382) 61 97 78
+38 (067) 381 20 40
e-mail: manager@dita.ua
www.pf-dita.com


З приводу розміщення реклами звертатися за тел. 65-59-01


 


29000, м.Хмельницький, Кам'янецька 47
т.65-59-01
tviypog@gmail.com

Шановні читачі !
Розпочалася передплата на друге півріччя. передплатний індекс 99876


Сертифіковано в Україні